Sponsors

Trainingen Veld

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf Kangoeroeklup 9.30 - 10.30 Yvonne Tissen, Paula van Vegchel
  • Veld 2 Gras
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf D2 18.15 - 18.45 Rowan van der Zanden, Elle Spreeuwenberg
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf D1 18.15 - 19.45 Imke Jenniskens, Ilona Coopmans, Lisa van Lier
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf A1 20.00 - 21.30 Erwin Dijkstra
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • Samen met A2
De Peelkorf A2 20.00 - 21.30 Erwin Dijkstra
  • Veld 1 Kunstgras
  • samen met A1

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf B1 18.45 - 20.15 Lieke Thomassen, Rowie Hendriks, Evi Linders, Imke Jenniskens
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf C1 18.45 - 20.15 Linda Verlijsdonk, Marly van Asten
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf C2 18.45 - 20.15 Lynn van der Weerden, Robin Baetsen
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf 3 (zon) 19.30 - 21.00
  • Veld 2 Gras
  • Vanaf 20.15 kunstgras
De Peelkorf 1 (zon) 20.30 - 22.00 Man-Kit Chan
  • Veld 2 Gras
  • Vanaf 21.00 kunstgras
De Peelkorf 2 (zon) 20.30 - 22.00 Man-Kit Chan
  • Veld 2 Gras
  • Vanaf 21.00 kunstgras

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf F1 18.00 - 19.00 Mayke van Hoff- Ass
  • Veld 2 Gras
  • F1 samen met F2
De Peelkorf F2 18.00 - 19.00 Cindy Seuren
  • Veld 2 Gras
  • F2 samen met F1
De Peelkorf E1 18.30 - 19.30 Anke Rongen, Rozan Franken, Fleur Wilmsen, Sophie Dijck van, Monique Goumans
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf E2 18.30 - 19.30 Anke Rongen, Rozan Franken, Fleur Wilmsen, Sophie Dijck van, Monique Goumans
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf E3 18.30 - 19.30 Anke Rongen, Rozan Franken, Sophie Dijck van, Fleur Wilmsen, Monique Goumans
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf D1 18.30 - 20.00 Anke Houben
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf Recreanten 19.30 - 21.00
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf Midweek 1 20.00 - 22.30
  • Veld 1 Kunstgras
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf A1 18.45 - 20.15 Erwin Dijkstra
  • Veld 2 Gras
  • 10
  • -
De Peelkorf A2 18.45 - 20.15 Mariska Coopmans
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf A3 18.45 - 20.15 Loes van Dijck
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf B1 18.45 - 20.15 Lieke Thomassen, Rowie Hendriks, Imke Jenniskens, Evi Linders
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf C1 18.45 - 20.15 Linda Verlijsdonk, Marly van Asten
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf 1 (zon) 20.30 - 22.00 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf 2 (zon) 20.30 - 22.00 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!