Sponsors

Trainingen Veld

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf F1 17.30 - 18.30 Suus Smolders, Indy Rongen
  • Veld 2 Gras
  • 10
  • -
De Peelkorf F2 17.30 - 18.30 Suus Smolders, Indy Rongen
  • Veld 2 Gras
  • 10
  • -
De Peelkorf A1 18.30 - 20.00 Erwin Dijkstra
  • Veld 2 Gras
  • 10
  • -
De Peelkorf B1 18.30 - 20.00 Mariska Coopmans
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • -
De Peelkorf B2 18.30 - 20.00 Lieke van Bussel, Imke Marcellis
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • -
De Peelkorf C1 18.30 - 20.00 Ilona Coopmans, Anke van Bussel
  • Veld 2 Gras
  • 10
  • -
De Peelkorf 2 (zon) 20.00 - 21.30 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • Vanaf 21.00 Gasttrainer / zelf einde traning verzorgen
De Peelkorf 3 (zon) 20.00 - 21.30 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • Vanaf 21.00 Gasttrainer / zelf einde traning verzorgen
De Peelkorf 1 (zon) 20.00 - 21.45 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • Vanaf 21.00 training verzorgd door Man-Kit Chan

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf Kangoeroeklup 9.30 - 10.30 Vera Dijck van, Tesse Dijkstra, Danee Dijkstra, Paula van Vegchel
  • Veld 2 Gras
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf D2 18.15 - 18.45 Rowan van der Zanden, Elle Spreeuwenberg
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf D1 18.30 - 20.00 Lotte Nijssen, Pleun Wilmsen
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • -
De Peelkorf A1 20.00 - 21.30 Erwin Dijkstra
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • Samen met A2
De Peelkorf A2 20.00 - 21.30 Erwin Dijkstra
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • samen met A1

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf B1 18.30 - 20.00 Rowie Hendriks, Lisa van Lier
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • -
De Peelkorf C1 18.30 - 20.00 Rowan van der Zanden
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • -
De Peelkorf 1 (zon) 20.00 - 21.30 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf 2 (zon) 20.00 - 21.30 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf 3 (zon) 20.00 - 21.30 Man-Kit Chan
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf 4 (zon) 20.00 - 21.30 Anne Nijssen
  • Veld 1 Kunstgras
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
De Peelkorf E1 18.00 - 19.00 Mayke van Hoff- Ass
  • Veld 2 Gras
  • 10
  • -
De Peelkorf E2 18.00 - 19.00 Mayke van Hoff- Ass
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf E3 18.00 - 19.00 Mayke van Hoff- Ass
  • Veld 2 Gras
  • -
De Peelkorf A2 18.15 - 19.30 Anke Rongen
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • -
De Peelkorf D1 18.15 - 19.30 Rozan Franken, Elle Spreeuwenberg
  • Veld 1 Kunstgras
  • 10
  • -
De Peelkorf Recreanten 19.30 - 21.00
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
De Peelkorf Midweek 1 20.00 - 22.30
  • Veld 1 Kunstgras
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!